Metehan Atlıhan Kimdir ? 

Hoş geldiniz, Ben Metehan!
Web ve Grafik Tasarım Uzmanıyım.

 

Social Media Marketing

Eylül 1991 Adıyaman doğumluyum, 14 yaşımda bilgisayar merakımdan dolayı web tasarım, grafik tasarım, dijital pazarlama,sosyal medya yönetimi ile ilgilenmekteyim.

Bu zamana kadar bir çok marka ve firmaya web sitesi tasarımından kurumsal kimlik tasarımına kadar onlarca projeyi başarıyla tamamladım. Halen kendi Dijital Ajans Firmamda Dijital işler yapmaktayım.  Tasarımcı kimliğimin İnşaat Mühendisiyim çok büyük enerji santralleri yapımda kontrol mühendisi olarak görev yaptım . İstanbul Grand Airport'da Kontrol Mühendisi Olarak bir sene çalıştım. 
Fotoğraf çekmeyi severim, teknolojiyi yakından takip ederim. Mobil Online oyunlarda başarılıyımdır :D

Akıllı telefonların da yaygınlaşmasının bir sonucu olarak, günümüzde insanlar artık ulaşmak istedikleri bilgiye internet üzerinden ulaşmaktadır. Bir konu, ürün, marka, kurum ya da kişi hakkında bilgi edinmek istediklerinde arama motorları üzerinden kaynak web sitelerine yönelmektedirler.

Web Sitesi Sahibi Olmanın Avantajları;

Klasik yöntemlere (broşür, katalog vb..) göre daha uygun maliyettedir.

İnternet üzerinden daha fazla kişiye daha düşük maliyetlerle ulaşma imkânı sağlar.

Web sitesi üzerinden sunulan bilgiler, site sahibinin uygun gördüğü sıklıkta güncellenebilir.

Web sitesinin sahibi aynı zamanda web sitesinin alan adındaki uzantıyla mail adresine de sahip olur. Bu şekilde bir mail adresi; Hotmail, Gmail, Yandex gibi popüler mail servislerinin sunduğu mail adreslerine nazaran daha ciddi ve kurumsal bir imaj sunmaktadır. 

Sizde Dijital Dünya'da Yerinizi Almak İçin Bir Web Site İle Yola Başlayın .